W tym tygodniu na zajęciach wczesnego wspomagania rozwoju poznawaliśmy zapachy, kolory i smaki lata. Oswajaliśmy się ze smakiem słodkiego pomarańcza i kwaśnej cytryny. Poprzez zabawę niektórzy z nas pierwszy raz dotykali i smakowali te egzotyczne owoce. Najpierw nieśmiało dotykaliśmy łyżką, potem ręką i odważni i ciekawi pokusili się o spróbowanie owoców. Takie zabawy jedzeniem przynoszą nie tylko radość i frajdę ale przede wszystkim mają terapeutyczny wymiar😋