Drodzy uczniowie, rodzice oraz opiekunowie,

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem musimy zmienić formę naszej pracy. Od 27 października klasy 4-8 „a”i „b”, klasy 1-2 bra oraz klasy 1-3pp przechodzą na zdalny tryb pracy.  Komunikować się będziemy głównie za pomocą telefonów i strony internetowej Ośrodka – www.soszw.info.

Na stronie głównej pod ikoną z napisem  „Materiały do nauki” znajdziecie przycisk „Konsultacje nauczycieli”, gdzie jest lista kontaktowa do wszystkich nauczycieli. Możecie kontaktować się z nimi w wyznaczonych godzinach w każdej sprawie.

Pod ikoną „Materiały do nauki” znajdziecie dostęp do materiałów dla każdej klasy. W klasach 4-8 b oraz 1-3 bra będą ukazywały się obowiązkowe tematy do realizacji z poszczególnych przedmiotów.  Nie martwcie się, postaramy się aby nie było ich za dużo. Pod każdym tematem znajdziecie konkretne wskazówki co powinniście umieć lub zapamiętać.

Czas nauki zdalnej to wciąż szansa na dobre stopnie. Co jakiś czas nauczyciele poszczególnych przedmiotów opublikują sprawdzian który będzie można rozwiązać w dowolnym czasie. Czasami sprawdzianem będzie krzyżówka, czasami test online, a czasami…gra…

Najważniejsze – każdy pracuje w swoim tempie i wykonuje tyle ile jest w stanie!

Tak jak zawsze – każda Wasza aktywność zostanie doceniona! O uzyskanych ocenach będziecie informowani przez wychowawcę klasy.