Regionalny turniej piłki nożnej-Złotoryja 2013

20 czerwca po raz kolejny zorganizowaliśmy regionalną imprezę sportową. Głównym celem rozgrywek była popularyzacja aktywności ruchowej i gier zespołowych. Na tegoroczne spotkanie przybyły drużyny piłkarskie z : Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Jawora, Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych z Legnicy, Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych z Głogowa oraz nasza drużyna. Uczestników turnieju powitał dyrektor naszej szkoły i dokonał oficjalnego otwarcia.

Zachęcił też uczestników do walki fair play. Mecze były rozgrywane systemem pucharowym. Po ponad trzy godzinnych  zmaganiach w tropikalnym upale, odbyła się uroczysta dekoracja sportowców. Każda  drużyna otrzymała puchar i dyplom. Miło jest nam, że w tym roku zwyciężyła nasza drużyna. Królem strzelców został też nasz zawodnik, Grzegorz z III klasy szkoły zawodowej. Uczestników turnieju pożegnał dyrektor naszej szkoły, dziękując wszystkim za udział w rozgrywkach   i zaprezentowanie swoich umiejętności sportowych. Pogratulował też zawodnikom wspaniałej walki sportowej a trenerom rozwijania umiejętności i talentów piłkarskich swoich.

Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂 !


21 czerwca 2013

« »