Drudzy w Polsce !!!

W maju 2013 roku  uczniowie naszej szkoły : Rafał z klasy I zawodowej i Mateusz z klasy II zawodowej pod opieką pani Ady wzięli udział w ogólnopolskim konkursie dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych na film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta” zajmując II miejsce. Gratulacje !!! Nasz film pod tytułem „MIŁO JEST BYĆ WAŻNYM, ALE WAŻNIEJSZE, ŻEBY BYĆ MIŁYM” pokonał kilkadziesiąt filmów z całej Polski.

Gala finałowa odbyła się 7 czerwca w auli SOLPARK-u w Kleszczowie, organizowanego przez Kleszczowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. W imprezie, odbywającej się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, wzięło udział kilkadziesiąt szkół – do finału zakwalifikowało się 10 filmów upowszechniających zasady savoir-vivre’u.

Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy zapewnili nam dodatkowe atrakcje m.in. basen, bilard i kręgle. Zanim udaliśmy się w drogę powrotną pojechaliśmy na punkt widokowy, z którego rozpościerał się widok na największą w Polsce dziurę w ziemi – kopalnię węgla brunatnego.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z gali finałowej konkursu – kliknij na ten link

Jeśli chcesz zobaczyć nasz konkursowy film pt. „Miło jest być ważnym, ale

ważniejsze, żeby być miłym” – kliknij na ten link


10 czerwca 2013

« »